Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Adres

Rüyada Adres görmek ile alakali tabirler, Rüyada Adres görmek ne anlama gelir, Adres nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Adres dini rüya tabirlerinde Adres anlami tabiri emsile.com

Diyanet Ruya : Rüyada adres almak veya vermek; bugünlerde dost ve akrabaların ziyaret edilmesi gerektiği ile yorumlanır. Rüyanızda bir kimsenin sizden bir adres sorduğunu veyahut sizin bir kimseden adres sorduğunuzu görmeniz; bugünlerde hiç beklemediğiniz bir olaydan ötürü başınızın derde gireceğine bu bakımdan dolayı çok dikkatli davranmanız gerektiğine delalet eder. Bazı tabircilere göre: Sizin bir kimseden adres sorduğunuzu görmeniz; hasta olan bir arkadaşınızın sizi ziyaretine beklediği ve onu arayıp sormanız gerektiği ile yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Adres sormak bir bilene akıl danışmaya, adres söylemek ya ad vermek bir kimseye bir işte danışmanlık yapmaya delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada eski adresi görmek, geçmişe bakıp ondan ders çıkarmakla yorumlanır. Yeni adresi görmek, değişiklik ihtiyacını yansıtır.
Zarf üzerine adres yazdığını görmek, daha fazla olasılığı değerlendirmeniz gerektiğine işarettir. Son kararınızı vermeden önce tüm olasılıklarınızı dikkatlici gözden geçirin.MollaCami Tabiri : Rüyanızda birisinden bir adres almayı veya birisine bir adres vermeyi görmenizle, bu günler içinde akraba ve dostlarınızı ziyaret etmeniz gerektiğine delildir.---
Adres rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler