Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Nas Suresi

Rüyada Nas Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Nas Suresi görmek ne anlama gelir, Nas Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Nas Suresi dini rüya tabirlerinde Nas Suresi anlami tabiri emsile.com

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında Nâs Sûresi'ni okuduğunu veya okuyan birisinden dinlediğini görmesi; Allah'ın o kimseyi hasetlerin ve kötülerin şerrinden koruyacağına, o kimsenin halkın ve halkın da onun şerrinden emin olacaklarına ve işlerinin de yolunda gidip düş ananlarına galip geleceğine yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin diyor ki: Bu Sureyi rüyasında kısmen veya tamamen okuyan yahut okunduğunu göreni, Allah nazardan, şer ve zarardan muhafaza eder.
Kirmani demiştir ki: O halkın, halk onun şerrinden korunur.
Cafer-i Sadık şöyle diyor: Allah-ü Teala onu halkın ve şeytanın şerrinden kurtarır.
Abdulgani'ye göre işleri yolunda gider, düşmanına galip gelir. Sihir ve onun zararından, şeytanın şer ve vesvesesinden uzak olur.
Ibn-i Kesir ve Nafi ise şöyle söylüyorlar: Vesveseye düşer ama, bundan kurtulur. Ailesi de Hüda'nın koruması altında olur.


MollaCami Tabiri : Rüyada Nas suresini veya ondan bir parçayı okudugunu veyaüzerine okunduğunu görmek, rüya sahibinin arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, düşmana galibiyete, şeytanın kötülüklerinden emin olmaya işarettir.---
Nas Suresi rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler