Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Isim Değişikliği

Rüyada Isim Değişikliği görmek ile alakali tabirler, Rüyada Isim Değişikliği görmek ne anlama gelir, Isim Değişikliği nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Isim Değişikliği dini rüya tabirlerinde Isim Değişikliği anlami tabiri emsile.com

Seyyid Süleyman : Rüyasında ismini fena bir adla değiştirdiğini gören ve büyük bir ayıp yapar yahut hastalanır. Ismini daha iyisiyle değiştiren makam ve itibara kavuşur.
Bazı tabircilere göre, Abdurrahman ve Abdullah gibi Cenab-ı Hakk'a mahsus isimerden birini alan, Allah'ın yardımına mazhar olur. Rüyasında aldığı isim, Muhammed ve Yunus gibi büyük peygamberlere ait ise, yorum dindar-lar için müjde ve hayır, günahkarlar için gülünç duruma düşmektir. Adi hayvanlara ait bir isimle çağırıldığını görmek; cehalet ve fesada, kötülüğe, dinsizliğe işarettir. Yahudi ve hıristiyanlara mahsus bir isme sahip olmak; kötü bir hayata delalet eder. Bu rüyada, isimle hitapta bulunan kişinin nüfuz sahibi olması şarttır. Rüyayı görene seslenen itibarlı biri değilse; tabire lüzum yoktur.

---
Isim Değişikliği rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
Rüya Tabirleri

 

Secmeler