Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Namaz Selamı

Rüyada Namaz Selamı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Namaz Selamı görmek ne anlama gelir, Namaz Selamı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Namaz Selamı dini rüya tabirlerinde Namaz Selamı anlami tabiri emsile.com

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kimse rüyada namazım tamam ederek selam verdiğini görse, o kimse üzüntü ve kederlerden halas olur ve onun hali sevgi ve muhabbete dönüşür. Sağ tarafına selam vermesi, bazı işlerinin iyileşmesine ve sol tarafa selam verip sağ tarafına selam vermemesi de, işlerinin bir kısmının çıkmaza girmesine ve kendisinin de sıkıntıya düşmesine delalet eder.
Rüyada namazı bitirip selam vermek, peygamberin eser ve sünnetine tabi olmaya, işten ayrılmaya, birini yerine veli tayin etmeye, yolculuğa ve rızka delalet eder. Sağ taraftan evvel sol tarafına selam verdiğini gören kimse, şerre uyarak bid'at şeylerin arkasına düşmesine delalet eder. Selam vermeksizin namazda kalmak, menfaat elde etmek için dikkat ve ihtimam ve sermayeyi ihmal etmesine delalet eder.


---
Namaz Selamı rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
Rüya Tabirleri

 

Secmeler