Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Nakliyeci

Rüyada Nakliyeci görmek ile alakali tabirler, Rüyada Nakliyeci görmek ne anlama gelir, Nakliyeci nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Nakliyeci dini rüya tabirlerinde Nakliyeci anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada nakliyeci, mal biriktiren dünya ehli ve gururlu kimsedir.
Süt nakliyecisi, ilim talep eden ve ondan faydalanan dindar birisidir. Koyun nakliyecisi, şahit tutan bir adamdır ki, bunda hayır yoktur.
Rüyada av avlar gibi koyunları kendisine celbetmediğini gören kimse, hırsızla karşılaşır. Borca da delalet eder. Kötülükle kavme zulmeden zalim bir sultan olur. Koyun sahiplerinin rızasiyle celbettiğini görse, koyun, duru ve yufka şeyler, adam ise, hayvan simsarıdır.
Koyun celebcisi, mal biriktiren birisidir. Sığır celebcisi ise, işçi arayan kimsedir. Yine koyun celebcisi, iyilikle anılan, fıtratıyle iş yapan, helal mal toplayan ve ilim talep eden birisidir.İhya Rüya Tabirleri : Durmaksızın dünyalık biriktiren, mal yığan ve ahireti düşünmeyen, dünya ehli mağrur kimseye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada nakliyeci görmek, mal biriktiren ve dünyaya dalan gururlu kimsedir. Süt nakliyecisi, ilim talep eden ve ondan istifade eden dindar birisidir. Koyun nakliyecisi, şahit tutan bir adamdır ki, bunda hayır yoktur. Koyun cdebcisi, mal biriktiren birisidir. Sığır cülebcisi ise, işçi arayan kimsedir. Yine koyun celebcisi, iyilikle anılan, fıtratıyle iş yapan, helal mal toplayan ve ilim talep eden birisidir.---
Nakliyeci rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize YazinizRüya Tabirleri

 

Secmeler